Azi trebuie să ne gândim și la românii care duc o viață foarte grea și plină de lipsuri, asta este și țara lor, aici trăiesc și ei. La mulți ani! tuturor românilor, oriunde v-ați afla.
Unii, mai harnici, au prins o zi liberă și au tăiat porcul. Să îl mâncați cu poftă!