Se afișează postările cu eticheta copil. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta copil. Afișați toate postările

joi, 6 decembrie 2012

6 decembrie, de moş nicolae

După ce am sărbătorit Moş Nicolae la grădiniţă am ieşit la o mică plimbărică pentru că soarele ne-a făcut puţin cu ochiul.....





vineri, 30 septembrie 2011

Prima zi de grădiniţă

     Nu este greu să surprinzi trăirile şi nesiguranţa copiilor care încep prima zi de grădiniţă. Lumea lor este bulversată şi sunt puţin singuri şi fragili.
     Fii curajoasă fata mea!


Setup: 


aparate foto